“Wooi aki rudia bibi” Fans plead with Harmonize after mzungu ex wife is caught on camera forcing herself on new lover (Video) - EDUSPORTSTZ

Latest


 

“Wooi aki rudia bibi” Fans plead with Harmonize after mzungu ex wife is caught on camera forcing herself on new lover (Video)

 


Harmonize must have hurt Sarah Michelloti who still hangs on hoping that her Bongo husband comes back to his senses.

From what fans say is that Sarah Michelloti is still in denial after Harmonize walked out on her; moving on with actress Kajala – but unfortunately this did not last for long either.

Having parted ways close to a year now, Ms Sarah has been leaving obvious hints about her struggle to move on; and the latest video  has confirmed that Sarah Michelloti is only posting her new man to make ex husband and fans believe that she moved on.

It’s never that serious

As seen on the video Sarah Michelloti leans in for a kiss from her Caucasia boyfriend; who on the other hand appears uninterested and uncomfortable at the fact that someone else was recording the ‘kiss.’ Woooi!



Michelloti with new bae

Indeed, it must feel horrible knowing that her love for new boyfriend is only temporary as her heart belongs to Harmonize; who in return has not only embarrassed but has left her acting like a crazy person.

Fans intervene

Seeing that she hasn’t deleted photos from her wedding with Harmonize; proved that she still hangs on to some memories making it hard for her to move on.

For this reason, fans have asked Harmonize to reconcile with his lovely wife; hoping that this move will also save his career – now that many people rarely listen to his music. But wait, isn’t he working with Trio Mio on a new project?

Check out Sarah’s embarrassing video below.





Je wajua!!!???

Kiwangadoctors ni madaktari ambao wanasifika East Africa na Africa kwa ujumla,Kiwangadoctors wanatatua shida mbalimbali za maisha kama,kurudisha mpenzi,kupandishwa cheo,kupata kazi,kupata mimba kwa wale waliokosa,Nguvu za kiume na kushinda michezo ya Batinasibu pia kiwanga Doctors wanatibu mgonjwa sugu kama,Sukari ,Pressure pamoja na stroke.
Wasiliana na kiwanga Doctors kwa number/WhatsApp +254769404965 Au kwa barua pepe kiwangadoctors@gmail.com. taarifa zaidi click 👉👉👇👇👇https://www.kiwangadoctors.com kwa taarifa zaidi.

No comments:

Post a Comment


 

Je Wajua??

Kiwangadoctors ni madaktari ambao wanasifika East Africa na Africa kwa ujumla,Kiwangadoctors wanatatua shida mbalimbali za maisha kama,kurudisha mpenzi,kupandishwa cheo,kupata kazi,kupata mimba kwa wale waliokosa,Nguvu za kiume na kushinda michezo ya Batinasibu pia kiwanga Doctors wanatibu mgonjwa sugu kama,Sukari ,Pressure pamoja na stroke.
Wasiliana na kiwanga Doctors kwa number/WhatsApp +254769404965 Au kwa barua pepe kiwangadoctors@gmail.com. taarifa zaidi click >>>>https://www.kiwangadoctors.com kwa taarifa zaidi.
Edusportstz