Job Opportunity at NCCL Auditors, Audit Manager-New jobs - EDUSPORTSTZ

Latest

Job Opportunity at NCCL Auditors, Audit Manager-New jobs

Pakua App ya 'EDUSPORTSTZ NEWS' Uweze kufurahia Habari zote za Mapenzi; Udaku, Ajira na Michezo kila siku Ipo Google Playstore, Kwa Ku BONYEZAi INSTALL Ili KUIDOWNLOAD Kwenye Simu yako Nakusoma habari zote hata kama hauna MB

Audit Manager
 

NCCL AUDITORS

This is a great opportunity for a talented individual to join our audit division as an Audit Manager. We are a small audit firm located in Dar es salaam. We are looking to employ an audit manager for the firm. The audit manager will be reporting to the Audit partner.

The Position

An audit manager position has become available due to growth in the division. The position will involve working mainly with SMEs, NGOs and some larger corporations. The successful applicant will be responsible for managing the audit team through planning to execution whilst meeting – all legislative requirements.

Requirements

  • Bachelor degree in accounting from reputable university,
  • At least 3 years’ experience in the audit industry
  • Must possess CPA or ACCA
  • Must have outstanding communication skills, both verbal and written, with a self-motivated and professional work ethics.
  • Experience from Big four firms is an added advantage

Apply now and give your auditing career the edge.

To apply please send your resume and cover letter to anna@ncclauditors.co.tz

Due date for submission of your resume and Cover letter is 08/02/2021




Je wajua!!!???

Kiwangadoctors ni madaktari ambao wanasifika East Africa na Africa kwa ujumla,Kiwangadoctors wanatatua shida mbalimbali za maisha kama,kurudisha mpenzi,kupandishwa cheo,kupata kazi,kupata mimba kwa wale waliokosa,Nguvu za kiume na kushinda michezo ya Batinasibu pia kiwanga Doctors wanatibu mgonjwa sugu kama,Sukari ,Pressure pamoja na stroke.
Wasiliana na kiwanga Doctors kwa number/WhatsApp +254769404965 Au kwa barua pepe kiwangadoctors@gmail.com. taarifa zaidi click 👉👉👇👇👇https://www.kiwangadoctors.com kwa taarifa zaidi.

No comments:

Post a Comment

Je Wajua??

Kiwangadoctors ni madaktari ambao wanasifika East Africa na Africa kwa ujumla,Kiwangadoctors wanatatua shida mbalimbali za maisha kama,kurudisha mpenzi,kupandishwa cheo,kupata kazi,kupata mimba kwa wale waliokosa,Nguvu za kiume na kushinda michezo ya Batinasibu pia kiwanga Doctors wanatibu mgonjwa sugu kama,Sukari ,Pressure pamoja na stroke.
Wasiliana na kiwanga Doctors kwa number/WhatsApp +254769404965 Au kwa barua pepe kiwangadoctors@gmail.com. taarifa zaidi click >>>>https://www.kiwangadoctors.com kwa taarifa zaidi.