Job Opportunity at University of Iringa, Internal Auditor -New jobs - EDUSPORTSTZ

Latest

Job Opportunity at University of Iringa, Internal Auditor -New jobs

Pakua App ya 'EDUSPORTSTZ NEWS' Uweze kufurahia Habari zote za Mapenzi; Udaku, Ajira na Michezo kila siku Ipo Google Playstore, Kwa Ku BONYEZAi INSTALL Ili KUIDOWNLOAD Kwenye Simu yako Nakusoma habari zote hata kama hauna MB

 


Internal Auditor  

The University of Iringa wishes to invite applications from suitably qualified individuals to fill vacant academic positions, in the university listed below:

Qualifications:

Holder of a Masters Degree in Accounting or equivalent plus professional accounting qualifications and a member of a professional accounting board. A holder of CPA. Must be registered with National Board for Accountants and Auditors. Experience of “value for money “audits and forensic auditing will be an advantage.

MODE OF APPLICATION

If you believe you qualify for any of the above posts, please submit your application letter by posting to the address below. Enclose your CV in hard copies and Certified Academic Certificates and Transcripts. Indicate three reputable names of referees, their contact addresses, e-mail and phone numbers. Please note that only successful candidates will be contacted. Deadline for application is two weeks from the first appearance of this advertisement.

The Vice Chancellor

University of Iringa

P. O. Box 200

Iringa

The deadline for submitting the application is 20 November 2020



Je wajua!!!???

Kiwangadoctors ni madaktari ambao wanasifika East Africa na Africa kwa ujumla,Kiwangadoctors wanatatua shida mbalimbali za maisha kama,kurudisha mpenzi,kupandishwa cheo,kupata kazi,kupata mimba kwa wale waliokosa,Nguvu za kiume na kushinda michezo ya Batinasibu pia kiwanga Doctors wanatibu mgonjwa sugu kama,Sukari ,Pressure pamoja na stroke.
Wasiliana na kiwanga Doctors kwa number/WhatsApp +254769404965 Au kwa barua pepe kiwangadoctors@gmail.com. taarifa zaidi click 👉👉👇👇👇https://www.kiwangadoctors.com kwa taarifa zaidi.

No comments:

Post a Comment

Je Wajua??

Kiwangadoctors ni madaktari ambao wanasifika East Africa na Africa kwa ujumla,Kiwangadoctors wanatatua shida mbalimbali za maisha kama,kurudisha mpenzi,kupandishwa cheo,kupata kazi,kupata mimba kwa wale waliokosa,Nguvu za kiume na kushinda michezo ya Batinasibu pia kiwanga Doctors wanatibu mgonjwa sugu kama,Sukari ,Pressure pamoja na stroke.
Wasiliana na kiwanga Doctors kwa number/WhatsApp +254769404965 Au kwa barua pepe kiwangadoctors@gmail.com. taarifa zaidi click >>>>https://www.kiwangadoctors.com kwa taarifa zaidi.